Баннер
Баннер

Подписаться на рассылку

Зарегистрированные пользователи первыми узнают о главных новостях нашего сайта!
Баннер

Документация и бланки

ОБЩЕПРИНЯТЫЕ БАЗОВЫЕ И ТИПОВЫЕ ДОКУМЕНТЫ:
ДОКУМЕНТЫ ИЗ ЛИЧНОЙ ПРАКТИКИ ОТЛИЧНО, ЗАРЕКОМЕНДОВАВШИЕ СЕБЯ В РАБОТЕ:

 

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ТА БУДІВНИЦТВА УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНА ІНСПЕКЦІЯ

 

ЛИСТ

 

від 08.09.2010 р. N 26-16-5279

Державна архітектурно-будівельна інспекція розглянула в межах компетенції звернення <...> щодо надання роз'яснень з питань складання проектної декларації забудовниками, які залучають кошти для житлового будівництва не через ФФБ, та повідомляє.

Відповідно до основних завдань Державна архітектурно-будівельна інспекція та її територіальні органи беруть активну участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері архітектури та будівництва, виконує дозвільні, реєстраційні функції та здійснює контроль і нагляд у сфері будівництва, містобудування та архітектури.

Згідно зі статтею 2 Закону України "Про фінансово-кредитні механізми і управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю" від 19.06.2003 р. N 978-IV проектна декларація - документ, який має містити, зокрема, інформацію про управителя ФФБ: найменування, місцезнаходження та фактична адреса, дані та реквізити ліцензії, необхідної для управління коштами та іншим майном, інформація про керівників, досвід роботи. Проектна декларація підлягає обов'язковій реєстрації в органах державного архітектурно-будівельного контролю та опублікуванню у засобах масової інформації.

Як вбачається з наведеної норми, вона має імперативний характер, у зв'язку з цим відсутність в проектній декларації даних про управителя коштів фонду фінансування будівництва є підставою для відмови у її реєстрації.

Винятків зі встановленого порядку чинним законодавством не передбачено.

Зазначаємо, що листи Держархбудінспекції не встановлюють норм права і мають інформаційний характер.

 

Заступник начальника

В. Папка

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

u67.jpg

Юмор

PR-CY.ru