Баннер
Баннер

Подписаться на рассылку

Зарегистрированные пользователи первыми узнают о главных новостях нашего сайта!
Баннер

Документация и бланки

ОБЩЕПРИНЯТЫЕ БАЗОВЫЕ И ТИПОВЫЕ ДОКУМЕНТЫ:
ДОКУМЕНТЫ ИЗ ЛИЧНОЙ ПРАКТИКИ ОТЛИЧНО, ЗАРЕКОМЕНДОВАВШИЕ СЕБЯ В РАБОТЕ:

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ТА БУДІВНИЦТВА УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНА ІНСПЕКЦІЯ

 

ЛИСТ

 

від 13.05.2010 р. N 26-12-2634

 

Державна архітектурно-будівельна інспекція за дорученням Міністерства регіонального розвитку та будівництва розглянула Ваше звернення щодо складання, реєстрації і оприлюднення проектної декларації та повідомляє.


Відповідно до статті 29 Закону України "Про планування і забудову територій" у разі спорудження об'єктів житлового будівництва, фінансування спорудження яких здійснюється з використанням недержавних коштів, залучених від фізичних та юридичних осіб, одним із документів, необхідних для отримання дозволу на виконання будівельних робіт, є зареєстрована та опублікована проектна декларація.

Разом з тим, відповідно до частини третьої статті 4 Закону України "Про інвестиційну діяльність" об'єктами інвестиційної діяльності не можуть бути об'єкти житлового будівництва, фінансування спорудження яких здійснюється з використанням недержавних коштів, залучених від фізичних та юридичних осіб, у тому числі в управління. Інвестування та фінансування будівництва таких об'єктів може здійснюватися виключно через фонди фінансування будівництва, фонди операцій з нерухомістю, інститути спільного інвестування, недержавні пенсійні фонди, які створені та діють відповідно до законодавства, а також через випуск безпроцентних (цільових) облігацій, за якими базовим товаром виступає одиниця такої нерухомості.

Тобто спорудження об'єктів житлового будівництва з використанням недержавних коштів, залучених від фізичних і юридичних осіб, може здійснюватись не тільки через фонди фінансування будівництва та фонди операцій з нерухомістю.

З огляду на викладене, у разі спорудження об'єктів житлового будівництва, фінансування спорудження яких здійснюється з використанням недержавних коштів, залучених від фізичних та юридичних осіб, дозвіл на виконання будівельних робіт надається тільки після опублікування проектної декларації, зареєстрованої у визначеному законодавством порядку.

 

Перший заступник

начальника

О. Рибак

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

u122.jpg

Юмор

PR-CY.ru