Баннер
Баннер

Подписаться на рассылку

Зарегистрированные пользователи первыми узнают о главных новостях нашего сайта!
Баннер

Документация и бланки

ОБЩЕПРИНЯТЫЕ БАЗОВЫЕ И ТИПОВЫЕ ДОКУМЕНТЫ:
ДОКУМЕНТЫ ИЗ ЛИЧНОЙ ПРАКТИКИ ОТЛИЧНО, ЗАРЕКОМЕНДОВАВШИЕ СЕБЯ В РАБОТЕ:

МІНІСТЕРСТВО ПАЛИВА ТА ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 грудня 2009 року N 769

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 02.11.2006 N 1540 "Про затвердження Положення про Міністерство палива та енергетики України" та розпорядження Кабінету Міністрів України від 29.10.2009 N 1324-р "Про додаткові заходи щодо енергозабезпечення населення, яке проживає в багатоквартирних будинках, не газифікованих природним газом", та постанови Кабінету Міністрів України від 07.08.96 N 929 "Про посилення контролю за режимами споживання електричної і теплової енергії" наказую:
1. Затвердити Методичні рекомендації щодо порядку застосування тарифів на електричну енергію, що споживається населенням, яке проживає в багатоквартирних будинках населених пунктів (міст, сіл, селищ), не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання (додаються).
2. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Міністр

Ю. Продан

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом НКРЕ
від 28 грудня 2009 р. N 707,
наказом Мінпаливенерго
від 28 грудня 2009 р. N 769

 

 

 

 

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
щодо порядку застосування тарифів на електричну енергію, що споживається населенням, яке проживає в багатоквартирних будинках населених пунктів (міст, сіл, селищ), не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання

1. Ці Методичні рекомендації використовуються при застосуванні тарифів, затверджених постановою НКРЕ від 10.03.99 N 309 (у редакції постанови НКРЕ від 10.11.2009 N 1280), яка зареєстрована в Міністерстві юстиції України 20.11.2009 за N 1121/17137.
2. Відповідно до Державного класифікатора будівель та споруд ДК 018-2000, затвердженого і введеного в дію наказом Держстандарту України від 17 серпня 2000 року N 507, багатоквартирним будинком вважається житловий будинок з трьома та більше квартирами (будинки багатоквартирні масової забудови, будинки багатоквартирні підвищеної комфортності, будинки житлові готельного типу). До них не належать гуртожитки, готелі, туристичні бази та будинки відпочинку, спарені або зблоковані будинки з окремими квартирами, що мають свій власний вхід з вулиці, а також відокремлені житлові будинки садибного типу (міські, позаміські, сільські), вілли, дачі, будинки для персоналу лісового господарства, літні будинки для тимчасового проживання, садові будинки та т. ін.
3. Обов'язковими умовами застосування зазначеного тарифу на електричну енергію є:
I умова - населений пункт (місто, село, селище) не газифікований природним газом (на території адміністративно-територіальної одиниці понад три роки немає газопостачання природним газом). Підтвердженням відповідних обставин може бути довідка органу місцевого самоврядування адміністративно-територіальної одиниці;
II умова - у цьому населеному пункті немає (не будувалися, демонтовані) або не функціонують понад три роки системи централізованого теплопостачання (системи централізованого теплопостачання, які не знято з балансу експлуатаційної організації, але немає можливості їх експлуатувати у зв'язку з проведенням реконструкції або демонтажу).
4. Підтвердження факту відсутності або неможливості експлуатації систем централізованого теплопостачання населеного пункту (місто, село, селище) здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 7 серпня 1996 року N 929 "Про посилення контролю за режимами споживання електричної і теплової енергії" та засвідчується актом відокремленого підрозділу Держенергонагляду у відповідному регіоні у разі офіційного звернення місцевого органу самоврядування та отримання від нього копії довідки про підтвердження факту відсутності понад три роки газопостачання природним газом на території населеного пункту (місто, село, селище). Акт складається у чотирьох примірниках, один з яких надається енергопостачальній компанії, другий - обласній державній адміністрації, третій - місцевому органу самоврядування, а четвертий залишається у відокремленого підрозділу Держенергонагляду відповідного регіону. Копія акта надається відокремленим підрозділом Держенергонагляду відповідного регіону територіальному представництву НКРЕ.
5. Відокремлений підрозділ Держенергонагляду у відповідному регіоні за власною ініціативою, але не рідше, ніж раз на рік, підтверджує факт відсутності або неможливості експлуатації систем централізованого теплопостачання населеного пункту, що зафіксовано в попередньому акті, і фіксує це наступним актом.
____________

© Інформаційно-аналітичний центр «ЛІГА», 1991 - 2011
© ТОВ «ЛІГА:ЗАКОН», 2007 - 2011

 

Источник: www.nerc.gov.ua

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

u39.jpg

Юмор

PR-CY.ru