Баннер
Баннер

Подписаться на рассылку

Зарегистрированные пользователи первыми узнают о главных новостях нашего сайта!
Баннер

Документация и бланки

ОБЩЕПРИНЯТЫЕ БАЗОВЫЕ И ТИПОВЫЕ ДОКУМЕНТЫ:
ДОКУМЕНТЫ ИЗ ЛИЧНОЙ ПРАКТИКИ ОТЛИЧНО, ЗАРЕКОМЕНДОВАВШИЕ СЕБЯ В РАБОТЕ:

gerb

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

22.12.2010

№985 

 

Зареєстровано в Міністерстві юстиції

України „30 грудня 2010 року

за № 1440/18735

 

Про затвердження Порядку направлення органами державної податкової служби податкових повідомлень-рішень платникам податків

 

Відповідно до пункту 58.1 статті 58 розділу ІІ Податкового кодексу України, статті 8 Закону України „Про державну податкову службу в Україні”, Закону України „Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг”, законів з питань зовнішньоекономічної діяльності та інших законодавчих актів, з метою забезпечення єдиного порядку нарахування (зменшення) грошового зобов’язання, зменшення (збільшення) суми бюджетного відшкодування, та/або зменшення від’ємного значення об’єкта оподаткування податком на прибуток або від’ємного значення суми податку на додану вартість

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок направлення органами державної податкової служби податкових повідомлень-рішень платникам податків (додається).

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державної податкової адміністрації України від 21.06.2001 № 253 „Про затвердження Порядку направлення органами державної податкової служби України податкових повідомлень платникам податків та рішень про застосування штрафних (фінансових) санкцій”, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 06.07.2001 за №567/5758 (із змінами).

3. Директору Департаменту податкового контролю юридичних осіб Удачиній І.М.:

3.1 в установленому порядку подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;

3.2 забезпечити оприлюднення цього наказу.

4. Департаменту податкового контролю юридичних осіб, Департаменту оподаткування фізичних осіб, Департаменту контролю за фінансовими установами та операціями у сфері ЗЕД, Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів, Департаменту адміністрування податку на додану вартість, Департаменту адміністрування податку на прибуток та інших податків і зборів (обов’язкових платежів), Департаменту контролю за відшкодуванням податку на додану вартість, Юридичному департаменту, Департаменту апеляцій, Департаменту обліку та звітності у двомісячний термін розробити та надати Департаменту інформаційно-аналітичного забезпечення процесів оподаткування замовлення на внесення змін до інформаційної системи з метою автоматичного формування податкових повідомлень-рішень.

5. Директору Департаменту інформаційно-аналітичного забезпечення процесів оподаткування Лабі М.С. розробити програмне забезпечення інформаційної системи з метою автоматичного формування податкових повідомлень-рішень у терміни, визначені у заявці.

6. Державним податковим адміністраціям в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі забезпечити доведення цього наказу до підпорядкованих податкових органів.

7. Цей наказ набирає чинності з дня офіційного опублікування.

8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Носачову І.В.

 

Голова О.О. Папаіка 

 

Коментар

до наказу ДПА України від 22 грудня 2010 року №985 „Про затвердження Порядку направлення органами державної податкової служби податкових повідомлень-рішень платникам податків”, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 30 грудня 2010 року за №1440/18735.

 

Наказ ДПА України від 22 грудня 2010 року №985 „Про затвердження Порядку направлення органами державної податкової служби податкових повідомлень-рішень платникам податків”, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 30 грудня 2010 року за №1440/18735 (далі – Порядок) розроблено відповідно до статті 58 Податкового кодексу України. Цим наказом затверджено єдиний порядок складання та надіслання (вручення) платникам податків під час податкового контролю податкових повідомлень-рішень, в т.ч. за результатами всіх видів перевірок щодо дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства, контроль за яким покладено на органи державної податкової служби, а також у випадках, коли визначити податкове зобов’язання платника відповідно до законодавства повинен орган державної податкової служби. При цьому затверджено одинадцять форм податкових повідомлень-рішень та два реєстри податкових повідомлень-рішень (направлених (вручених) платникам податків - юридичним особам, а також платникам податків - фізичним особам).

Відповідно до впровадженого Порядку передбачено складання та надсилання платникам податків податкових повідомлень-рішень не тільки на збільшення сум податкових зобов’язань, а і на їх зменшення. Крім того, податкові повідомлення рішення приймаються на зменшення від’ємного значення об’єкта оподаткування податком на прибуток та від’ємного значення суми податку на додану вартість.

Запровадження нового Порядку дозволить зменшити кількість непорозумінь та конфліктів між органами державної податкової служби і платниками податків внаслідок чіткого визначення їх прав та обов’язків.

 

 

Директор Департаменту

податкового контролю юридичних осіб І.М. Удачина

 

Джерело: sta.gov.ua

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

u17.jpg

Юмор

PR-CY.ru