Блог

«Київський центр сприяння розвитку ОСББ» завжди поруч!

Автор: Глашатай. Опубликовано в Блоги

Повідомляємо, що за особистого сприяння Олександра Попова при КМДА створено наступні постійно діючі дорадчі органи:

1. Координаційна рада з питань сприяння розвитку ОСББ в місті Києві.

2. Громадська рада при КМДА. 

Відповідно до розділу 2 Положення про координаційну раду з питань сприяння розвитку ОСББ в місті Києві, що затверджено розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26.08.11 року за № 1519, основними завданнями Ради є:

Повідомляємо, що за особистого сприяння Олександра Попова при КМДА створено наступні постійно діючі дорадчі органи:

1. Координаційна рада з питань сприяння розвитку ОСББ в місті Києві.

2. Громадська рада при КМДА. 

Відповідно до розділу 2 Положення про координаційну раду з питань сприяння розвитку ОСББ в місті Києві, що затверджено розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26.08.11 року за № 1519, основними завданнями Ради є:

2.1. Координація діяльності та сприяння  співробітництву місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, відповідних міжнародних, громадських організацій з питань  сприяння розвитку ОСББ.

2.2.  Організація, розроблення та внесення в установленому порядку на розгляд Київської міської ради, виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) проектів нормативно-правових актів, спрямованих на розвиток  ОСББ, підготовка пропозицій щодо плану заходів, обсягу та механізмів надання фінансової підтримки для їх реалізації.

2 3.  Сприяння консолідованому використанню коштів міжнародних та громадських організацій, що призначені для фінансування програм з розвитку ОСББ, з метою їх раціонального та ефективного використання.

2.4. Розвиток консультаційних центрів з проведення роз’яснювальної роботи та надання методичної підтримки мешканцям по створенню ОСББ  при районних в місті Києві державних адміністраціях, координація їх діяльності.

2.5. Інформування   Київської   міської   ради, виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та громадськості про стан справ з питань розвитку ОСББ.

2.6. Проведення моніторингу та оцінки виконання програми реформування житлово-комунального господарства та пов’язаних з цим заходів.

2.7. Організація публічних заходів для обговорення актуальних питань щодо реформування житлово-комунального господарства та створення ОСББ.

2.8. Розгляд скраг та пропозицй від  громадян, громадських організацій та ОСББ з питань, що стосуються діяльності ОСББ.

До складу Координаційної ради входять засновники Київського центру сприяння розвитку ОСББ Дмитро Корчак і Олександр Скубченко, причому Дмитра Корчака (як президента «Київського центру...») обрано координуючим представником від інститутів громадянського суспільства міста Києва перед Координаційною радою та її виконавчим органом - Секретаріатом. З повним складом Ради, Положенням про її діяльність можна ознаймитись тут: http://www.kmv.gov.ua/news.asp?IdType=1&Id=231954

Головою Секретаріату Ради Голова КМДА Олександр Попов призначив Олександра Безносика, а його заступником по Секретаріату став Сергій Крушановський, за активної позиції та професійного ставлення яких і створено Координаційну раду.

Відповідно до пункту 2.2 Положення про Громадську раду при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації), що схвалено на засіданні Громадської ради (протокол Ради від 19 травня 2011 року за №2), погоджено Головою КМДА О.П. Поповим та прийнято на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2011 року за № 996, Громадська рада, відповідно до покладених на неї завдань:

1) готує та подає КМДА пропозиції до орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю, а також проведення консультацій, не передбачених таким планом;

2) готує та подає КМДА пропозиції щодо організації консультацій з громадськістю, а також план взаємодії Громадської ради з КМДА, її структурними підрозділами, іншими установами, організаціями на території міста Києва;

3) подає КМДА обов'язкові для розгляду пропозиції щодо підготовки проектів нормативно-правових актів з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері, удосконалення роботи КМДА;

4) проводить відповідно до законодавства громадську та антикорупційну експертизу  проектів нормативно-правових актів;

5) здійснює громадський контроль за врахуванням КМДА пропозицій та зауважень громадськості, а також дотриманням нею нормативно-правових актів, спрямованих на запобігання та протидію корупції;

6) інформує в обов'язковому порядку громадськість про свою діяльність, прийняті рішення та їх виконання на офіційному веб-сайті КМДА та в інший прийнятний спосіб;

7) збирає, узагальнює та подає КМДА інформацію щодо пропозицій громадських організацій  відносно  вирішення питань, які мають важливе суспільне значення;

8) організовує публічні  заходи  для  обговорення  актуальних питань розвитку відповідних галузей в місті Києві;

9) готує та оприлюднює щоріч ний звіт про свою діяльність.

Київський центр сприяння розвитку ОСББ є членом Громадської ради, а Олександра Скубченка обрано заступником голови комісії з питань ЖКГ, комунальної власності та житлового забезпечення – головою підкомісії з питань житлового господарства. Більш повна інформація про Громадську раду тут: http://www.kmv.gov.ua/grada.asp

Зважаючи на це, Київський центр сприяння розвитку ОСББ, окрім громадських повноважень, має ще додаткові важелі впливу та інститути представлення територіальної громади міста Києва і об`єднань громадянського суспільства столиці, захисту законних прав і інтересів громадян через дорадчі органи КМДА.

Враховуючи, що КМДА і особисто її очільник Олександр Попов рішуче налаштовані на постійний діалог з громадськістю, на успішне та професійне проведення реформи ЖКГ у столиці, на прагнення змін до кращого не шкодуючи на це своїх зусиль, запрошуємо усіх небайдужих і розуміючихся на існуючих проблемах у царині ОСББ до об`єднання та спільної співпраці задля плідного використання зазначених вище повноважень: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Тільки гуртом і разом з владою ми зможемо змінити наше дороге серцю місто, перетворивши його на європейську столицю!

З повагою, команда Київського центру сприяння розвитку ОСББ

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить