Баннер

Теги

ОСББ ОСМД ЖЕК Кооперативный дом ЖСК ЖБК ЖКГ України ЖКХ Украины ЖЭК Управляющая компания Эксплуатационная компания ремонт дома капитальный ремонт сбор денег общие собрания загальні збори ЖЭКа коммунальное предприятие председатель ОСББ воровство кадровый вопрос возглавлять объединение объединение совладельцев многокварт порядочность председателя руководящая должность возглавлять ОСББ домовой комитет домком управдом инициативная группа на обещственных началах квартплата расчеты квартплаты коммунальные услуги тарифы кошторис смета жильцы дома владельцы квартир собственники квартир приватизация жилья принять на баланс ОСББ недоделки дома застройщик строители Кому выгодны ОСББ? продажные депутаты и чиновники Из ОСМД нельзя выйти ликвидация ОСМД расформировать объединение эксплуатация объекта отчуждение жилищного комплекса проходимцы управляют домами рвачи урвать от дома домоуправ бухгалтер дворник слесарь сантехник электрик паспортист Кабмин кабинет министров экономический анализ тарифы будут снижены цифры не утешительные стоимость услуг ЖКХ возрастет госчиновники обращайтесь к управдому платить ЖЭКу лифт дом инженерные коммуникации сайт osbb.kiev.ua председатель ОСМД объединение совладельцев многокварт на общественных началах Статья 28 Закона Украины «Об объеди расформировать ОСМД здание не подлежит восстановлению КМУ Новострой специфический вопрос советы по ОСББ размышления про ОСМД собственник дома котельная эксплуатация дома поломался котел счетчик воды счетчик электроэнергии подвалы чердак вспомогательные помещения места общего пользования законом не урегулировано мэрский начальник бомба замедленного действия банкрот земля дома придомовая территория инженерные сети старые трубы налоговый Кодекс налоговое законодательство НДС внебалансовый учет забалансовий облік юристы право владения право распоряжения право пользования государство-собственник створили ОСББ через суд ліквідували ОСББ приватний ЖЕК балансоутримувач будинку проект Житлового кодексу України Житловий кодекс існування ОСББ горизонтальна платформа захист інтересів ОСББ і ЖБК Он-лайн консультації он-лайн навчання відео лекції вебінари бібліотека обмін повідомленнями обмін кращими практиками обміни історіями успіху об’єднання у групи створення сайтів для ОСББ Податковий Кодекс тарифна війна Чем для меня стало ОСББ Должники исковое производство приказное производство взыскание Брошенные квартиры выселение выморочное имущество диспетчеризация обслуживание охрана автоматизація ОСББ облік послуг облік мешканців облік житлового фонду друк квитанцій. Київський центр сприяння розвитку О Громадська рада Координаційна рада КМДА экономия теплосчетчики обслуживания лифтов жилищный юрист вопросы управление общим имуществом Паркетдоска Вудхарт паркет массивная доска
Баннер
Kiy Oleg
Пропозиція щодо співробітництва
2011.04.20 15:29:05

Это сообщение было отправлено через раздел Контакты сайта http://osbb.kiev.ua, отправитель: Vasyl Gatsko - 10 января 2011 года.

 

Доброго дня, Олеже!

Слідкую за Вашою активністю та успіхами у створенні ОСББ у Вашому будинку.

Я займаюсь тим самим у своєму комплексі golosievo.org, але, нажаль, не так безпроблемно.

 

Ми створили ОСББ у 2009 році, а в 2010 його через суд ліквідував депутат Київради, який володіє приватним ЖЕКом, що є балансоутримувачем нашого будинку. І квартири в нас через суд намагалися позабирати по підробленим документам і багато чого іншого було на шляху. Власне, в нас довга історія боротьби та зараз не про це.


 

Звертаюсь до Вас з таких питань. Перше. Проект Житлового кодексу України. Він несе цілу низку серйозних загроз для існування ОСББ. Тут про деякі з них. Захищати нас влада не збирається. Тому, ми створили горизонтальну платформу для комунікації і взаємодії для захисту інтересів ОСББ і ЖБК. Нас близько сотні зі всієї країни. Багато експертів в нашому середовищі, які долучаються до розробки законів у цій галузі, інших нормативно-правових документів. Відслідковуємо тенденції, вносимо пропозиції, лобіюємо по кабінетах, проводимо акції протесту, у разі потреби. Власне, тут пропозиція до Вас така. Долучатися поки до комунікації, а якщо вважатимете за потрібне, то й до взаємодії.

Друге. Ми у лютому запускаємо соціальну мережу для ОСББ та ініціативних груп по їх створенню. Як Фейсбук, Вконтакте і таке інше, але спеціалізовану. proosbb.info зараз активно тестуємо, додаємо різні сервіси.

Мережа має різні блоки:

Інформаційний (Новини, інтерв’ю, статті, блоги, відео та аудіо матеріали).

Навчальний (Он-лайн консультації, он-лайн навчання, відео лекції, вебінари, бібліотека).

Комунікаційний (Взаємодія у реалізації спільних ініціатив, обмін повідомленнями, кращими практиками, історіями успіху, об’єднання у групи, створення сайтів для ОСББ).

Власне тут і відбуватиметься комунікація між всіма, хто вболіває за ОСББ.

Прошу Вас приєднатися до мережі і, по можливості, порадити, чого не вистачає, що треба додати.

Також, можете успішно робити на її сторінках те, що робите в себе на сайті, але більш зручніше та функціональніше. Консультувати, коментувати, розміщувати статті. За будь-яких обставин Вам, на мою думку, корисно дублювати інформацію на багатьох ресурсах. А там дивіться самі. Потрібно Вам воно чи ні.

Найголовніше у цьому всьому наш спільний інтерес. ОСББ вставляють палки у колеса на кожному кроці. І у Податковому Кодексі є страшні для нас речі, і у Житловому, і тарифна війна і т.д.  Тому вибір в нас невеликий, або разом і успішно, або окремо і безрезультатно.

Що думаєте з цього приводу?

З повагою,

Голова Демократичного Альянсу

Василь ГацькоТеги: ОСМД | ОСББ | сайт osbb.kiev.ua | председатель ОСМД | створили ОСББ | через суд ліквідували ОСББ | приватний ЖЕК | балансоутримувач будинку | проект Житлового кодексу України | Житловий кодекс | існування ОСББ | горизонтальна платформа | захист інтересів ОСББ і ЖБК | ЖБК | Он-лайн консультації | он-лайн навчання | відео лекції | вебінари | бібліотека | обмін повідомленнями | обмін кращими практиками | обміни історіями успіху | об’єднання у групи | створення сайтів для ОСББ | Податковий Кодекс | тарифна війна | ЖСК


 

Kiy Oleg
2011.04.20 18:30:54

Доброго дня, Василь!

Мені дуже імпонує Ваша пропозиція взаємодії, дякую! Я відвідав ваш ресурс.

Впевнений, що Ваш задум і проект буде дуже цікавим інформаційним ресурсом який займе лідируючі позиції в інформаційному середовищі життя українських ОСББ і ЖБК.
Цього я Вам щиро бажаю!

Але моя позиція і мій інформаційний ресурс принципово відрізняються від будь яких великих проектів! Мій проект це маленька львівська приватна кав’ярня в якій власник відповідає своєю репутацією за кожну чашку кави яка виготовлена для кавування (львівський вислів).

Мій ресурс с точки зору покриття інформацією може не висвітлювати всі аспекти життєдіяльності ОСББ / ЖБК але цей ресурс побудований на моєму власному досвіді як звичайного керівника ОСББ.

Якщо мені треба буде відстоювати будь де, в суді чи кулаками права моїх мешканців, а з ними права і можливості свого ОСББ, то обов’язково знайдуться керівники ОСББ які теж з подібною проблемою зустрінуться і мій унікальний досвід і мої рішення цих проблем будуть їм в нагоді. Якщо щось в законі буде не так то я з цими нюансами теж стикнусь і обов’язково знайду сам, чи за допомогою мого бухгалтера чи юристів вихід і обов’язково цим виходом на своєму сайті поділюсь.

Я часто використовую в своєї діяльності керівника ОСББ правило «закон як дишло куди повернеш так і вийшло» але навпаки – проти влади і чиновників. Мені це вдається завдяки своєму досвіду в різних сферах господарювання, своєму напору, юридичної і практичної підготовки і завдяки трошечки авантюристичної жилки в боротьбі з незаконними діями системи, влади, чиновників. Тому мої підходи не завжди можуть слугувати іконою законних вчинків, але вони завжди на пів законні і не мають протиріч з конкретним законами, а завжди конфліктують з позицією чиновників яку вони намагаються всім нам нав’язати, а я навчився їх вигідну для них самих позицію завжди ставити під сумнів і знаходити нестиковки, протиріччя, перегуби і таке інше.

Мій ресурс я бачу як власний блог, який повинен мати своє обличчя яке мені не хочеться втратити в роботі на когось хто можливо хоче використати мій труд і мій авторитет для власних політичних чи іміджевих цілей (не важно в перспективі чи зараз).

Ви пропонуєте мені зайняти активну позицію в вашій соціальній мережі (сайті), але це труд яким повинен займатися компетентний адміністратор чи група адміністраторів сайту.

Ви пишете «або разом і успішно, або окремо і безрезультатно» , а я роблю теж саме але успішно і сам, і мій судовий досвід вже використовують інші, а рішення суду і шлях до цього позитивного рішення це все одно що внести новий вигідний для всіх ОСББ закон, бо створений мною прецедент (хоча в нас не прецедентне право, але я і мої юристи завжди посилаємося на вигідні для нас рішення по подібним судовим справам) може слугувати і для інших ОСББ. Колись я намагався знайти допомогу зовні і не знайшов її, тому я вже давно не розраховую на будь кого і все вирішую самостійно. Впевнений що свої проблеми можуть вирішити самостійно всі достатньо освічені керівники ОСББ але мій сайт допомагає їм зекономити більше часу в пошуках шляху і не втратити дорогоцінного часу в хвилини необхідності швидкого реагування на ти чи інші обставини.

Мій сайт, мій підхід допомоги моїм читачам, навіть можна сказати філософія і позиціювання мого сайта полягають у всім відомому і мною перефразованому вислові «ДОПОМОЖИ СОБІ САМ І НА ТВОЄМУ ПРИКЛАДІ СОБІ ДОПОМОЖУТЬ ІНШІ!».

Скажу відверто я вже давно не піонер і не комсомолець і я не піду за червоним чи будь яким іншим стягом, я давно не хочу працювати на ідеї невідомого мені «дядечки», звісно якщо цим «дядечкою» не буде мій найліпший друг в помислах якого я буду впевнений на всі сто відсотків.

Мені довелось і досі доводиться розглядати пропозиції чи спілкуватися з багатьма людьми які пропонують мені співпрацю в рамках подібних проектів віртуально в мережі Інтернет чи на яву – приймати участь в різних заходах, акціях, проектах які надходять від громадських організацій, від політичних організацій під різними партійними стягами і гаслами, від керівників різних спілок ОСББ київського чи українського масштабу, чиновників різного рівня, іншими словами як від одної протиборчої сили так і від іншої. Завжди ці пропозиції непрозорі, і якщо зосередитися на деталях, мають на цілі далеко не те що в своїх гаслах і переконаннях до мене! Я втратив довіру і намагаюсь бути аполітичним, особливо після всім відомих подій останніх років які відбулися в нашій країні. Я дуже зайнята людина щоб вирішувати чиїсь меркантильні завдання або так звані загальнонаціона льні питання в вирішенні яких ніхто не може знайти початку і кінця і вони перетворюються в безкінечні грантові чи невідомо звідки фінансовані проекти керівники яких дуже не погано кормляться з десятка таких проектів одночасно і чим довше триває вирішення проблем тим краще. Мені стидно бачити те що відбувається в нашій державі, іноді мені хочеться бути вівцею і не бачити так глибоко і широко як я вмію дивитися на ці речи, закрив би очі але треба йти і коли відкриваєш їх щоб не впасти знову перед твоїми очима відкриваються ті самі корупційні «картинки». Вибачте я відволікся!

Щодо Вашої пропозиції, вона дуже абстрактна і трошки наївна, Ви ж я думаю розумієте що я можу безкоштовно і з задоволенням працювати тільки на свою ідею, але навіть не в цьому справа. Насправді, це може Вас і будь кого здивувати але в питаннях впливу на владу, політиків і закони – в цих загальних питаннях я не займаю і не хочу займати активної позиції, я розглядаю конкретні проблемні питання які стосуються тільки мого ОСББ і в них я займаю дуже активну позицію, а завдяки тому що проблемні питання у багатьох ОСББ схожі мої читачі отримують свою необхідну інформацію тільки від мого досвіду яким я ділюсь на своєму сайті. Будь ласка не розцініть це як: "ще один для кого – «моя хата з краю нічого не знаю»", ні це не так, просто я йду своїм шляхом і мені не подобаються безликі Інтернет проекти, мені подобається коли навіть в Інтернеті присутні конкретні особистості – моє життя дуже маленьке щоб витрачати його на неприємні речи, я звик всім займатися з задоволенням.

Ви повинні мене правильно зрозуміти, я не намагаюсь вийти з активного життя підтримки людей у справах ОСББ і ЖБК України, хоча це моє власне бажання без будь яких зобов’язань перед «дядечками» і навіть перед самим собою, тим більше зобов’язань перед грантодавцями. Справа в тому що я маю власне бачення того як це можна зробити і роблю це на власний розсуд і мені це подобається, а це те що в своєму житті я завжди шукаю – бути корисним людям і отримувати від цього задоволення. Від своєї праці на своєму сайті я не отримаю ні яких прибутків окрім почуття потрібності людям, і вам не раджу розраховувати на прибутки від своєї діяльності, якщо ви їх вже не отримуєте через гранти – не та цільова аудиторія і не тої вона кількості – зайдіть на подібні російські сайти цього напряму і ви в цьому впевнитеся, а в них люду «трошки» більше ніж в Україні!

Для того щоб Ви мене більше зрозуміли і не вважали дезертиром, дозвольте мені навести ще один приклад з власного життя який ілюструє ще один ракурс проблеми яку ми обговорюємо. Колись мене, по іншим моїм професійним справам запросили на вручення тематичних статуеток (аля Оскар) як спостерігача за цим дійством, для того щоб я висловив свою думку і свої зауваження щодо існування цієї премії в подальшому. І мої висновки були невтішні, на мій погляд організатори зробили ефектне дороге шоу і намагалися через нього надати авторитетності нагороді, але забулися про важливість духовної цінності самої нагороди чим була втрачена головна ціль нагородження. Іншими словами в культ і в авторитет було возведене саме коштовне шоу а не духовність нагороди. В моїх висновках було відмічено що втрата цінності нагороди відбулася від того що не були чітко виведені мотивувальні умови вручення, не було чітко прописано і для глядачів шоу не було ясно за що і яким чином номінанти на нагороду визначалися. Я висловив що це потрібно було робити двома шляхами за рахунок всебічної прозорості визначення переможців, тоді організатори самі без звинувачень в корупції могли визначати переможців, чи за рахунок дуже авторитетних осіб які поважаються суспільством і їх прізвище, авторитет і репутація бездоганні.

Цей приклад я навів для того щоб Ви зрозуміли що новий проект подібно врученню поважної премії повинен настоятися як вино, роками відстояти свою репутацію, самостійно завоювати всебічну довіру, надбати ім’я, чи в голові проекту повинні стояти особи яким всі хто працює на проект будуть довіряти як собі. Зрозуміло і організатори повинні мати бездоганну репутацію – тільки це може привести до ваших лав безкоштовних професійних працівників і волонтерів. Є третій шлях, але він коштовний, Ви повинні на платній основі замовляти статі у спеціалістів різних кваліфікацій від голів ОСББ до юристів.

Саме для того щоб я міг запросити спеціалістів на написання тих чи інших матеріалів для свого сайта я, поки безуспішно, намагаюсь заробити на гонорари цім спеціалістам на продажі платних документів через СМС. Справа в тому що всім давно зрозуміло що головне не конструкція сайта а головне постійне наповнення його відповідними авторитетними матеріалами.

Моя зустрічна пропозиція для Вас може бути такою: після того як Ви офіційно запустите свій сайт, ми можемо обмінятися взаємними активними банерами в рівних обсягах на більш менш тривалий час. Чому на тривалий час? Тому що я не знаю ваших позицій в пошукових системах Інтернет, впевнений що в залежності від вашої активності в просуванні сайта знадобиться деякий час, а це значить що деякий час мій сайт буде більше поставляти до вас відвідувачів, тому мені хочеться щоби і ваш сайт колись поставляв на мій сайт відвідувачів в той час коли Ваш сайт вийде на перші позиції в пошукових системах. Поки, на більшу співпрацю я не готовий, і це по багатьом згаданим причинам але головною є моя дуже велика завантаженість, мало вільного часу і, зрозуміло, що робота на мій сайт для мене є пріоритетною, а мені часу і для нього не вистачає.

P.S. Вибачте мене за мою погану українську мову.

З повагою,
Кій Олег.
Ответить
 
Kiy Oleg
2011.04.20 18:34:52

Это сообщение было отправлено через раздел Контакты сайта osbb.kiev.ua/ отправитель: Vasyl Gatsko.

Дякую, Олеже, за ґрунтовну відповідь.

Насправді, все, що я Вам пропоную, це дублювати Ваші статті на блозі ПроОСББ. Це не робота і не зусилля, це поширення Вашого авторитету та інформації про Ваші успіхи на суттєво більшу аудиторію. Вже на момент відкриття порталу на ньому буде у декілька разів більше користувачів, ніж на Вашому сайті. А ще за пару місяців, аудиторію взагалі неможна буде порівняти.

Саме тому відкриття блогу на Українській Правді сьогодні коштує десятки тисяч доларів. Бо люди, щоб вони не писали у своєму ЖЖ, хочуть щоб їх читала більша кількість відвідувачів, що представляють їх аудиторію.

Ну й ще раз. Проект виник не унаслідок ідей заробляти, а у наслідок того, що глобальні проблеми ніякий мегакрутий воїн самотужки вирішити не може. Ухвалять зараз Житловий кодекс і заборонять Вашому ОСББ здійснювати господарювання. Ось і махайтесь потім героїчно з управлінською компанією і поширюйте свій досвід махання серед інших. А тут йдеться про налагодження постійної комунікації, формування спільного інтересу, його захист, або ж просування. Тобто шлях, в якому опції ухвалити поганий Житловий кодекс просто не існує.

Тим не менше, в суспільстві природньо існує недовіра. Не довіряють владі, своєму сусідові, брату чи подрузі. Довіра – ресурс, який здобувається роками спільної взаємодії. Тому, можливо і нам її вдасться сформувати щодо один одного трохи згодом.З повагою
Ответить
 
Kiy Oleg
2011.04.20 18:35:30

Это сообщение было отправлено через раздел Контакты сайта osbb.kiev.ua/ отправитель: Vasyl Gatsko.

Олег, я не давав Вам дозволу на опублікування приватної переписки. Це виглядає дивно. Хоча тепер я знайшов собі пояснення навіщо Ви так старалися писати довгу відповідь, вихваляючи себе так старанно )))

Раджу Вам не використовувати подібних дій у комунікації з людьми. Приватна переписка – це приватна переписка. Якщо я хотів би написати Вам публічно, я б це обов’язково зробив би це саме так.
Ответить
 
Kiy Oleg
2011.04.20 18:36:16

Доброго дня, Василь!

Мені шкода що Ви таким чином відреагували на публікації Вашого листа і моєї відповіді на нього. Я Вимушений на нього теж відповісти публічно бо ця ситуація є цікавим прецедентом про який повинні знати мої читачі і ті офіційні і не офіційні особи які будуть до мене звертатися своїми листами.

Так склалося що Ваш лист Ви написали до МЕНЕ (юридично це вже мій лист і тому моя власність). Ви звернулися до мене через публічний, а не приватний e-mail (на нього можна написати з безліч посилань на сайті). Ваш лист як і десятки інших листів з приводу питань ОСББ надходять до мене за сайта. Ваш лист, на мою думку, став наглядним прикладом звернення людей до мене для отриманням мого відношення до такого роду пропозицій. Завдяки Вашому листу я сформував відповідь не тільки для Вас, а і для всіх з ким мені в майбутньому доведеться спілкуватися з цього приводу.

Якщо Ви не помітили, в чому я сумніваюсь, формат мого сайта будується в формі спілкування, люди до мене пишуть дзвонять, розміщають свої коментарі на сайті, форумі, а я використовую ці листи і інформацію для висвітлення власної думки з того чи іншого приводу. Якщо придивитися, майже всі статі мого сайта побудовані на листах читачів і основою цих статей є листи людей до мене. Ви цього не могли не помітити і сказати що Ви цього не знали, Ви не можете.

Скажу більше що з жодним з тих людей які до мене пишуть листи в мене не будуються приватні стосунки, відношення, а скоріше ці стосунки є публічними, бо мої відповіді завжди відбуваються через різні розділи сайту. Це подібно тим стосункам які мали скластися якщо б Ви написали свого листа в будь яку газету. Я не можу створювати з усіма приватних стосунків в питаннях пов’язаних з роботою мого сайта, я просто не маю на це часу, тому будь який лист який надходить до мене з приводу сайта розглядається мною як поштовх для відповіді, відповідь це як ви вірно замітили старання і труд, тому люди без додаткових попереджень і пояснень знають що їх листи до мене я можу використати в статях і матеріалах сайту.

Якщо б Ви в Вашому листі зробили позначення що Ваш лист до мене не є листом для публікації і Ви просите відповісти Вам на Вашу приватну електронну адресу без публікації листа на сайті, або перед тим як присилати Вашого листа Ви би запитали мого дозволу надіслати мені подібного листа з будь якими обмеженнями в питаннях публікації я би відмовив як Вам так і будь кому в цьому проханні бо не готовий витрачати свій власний час на приватну переписки з невідомими для мене людьми на їх умовах і працювати (готувати відповіді) без обоюдних вигод. Ви написали мені не як приватна особа, а як представник сайта чи портала, тому нашу з Вами переписку ні як не можна вважати приватною.

Якщо Ви, Василь продовжуєте на мене ображатися і не хочете розуміти мою позицію і формат роботи мого сайта, прийміть від мене публічні вибачення.

З повагою,
Кій Олег.
Ответить
 
Kiy Oleg
2011.04.20 18:36:37

Это сообщение было отправлено через раздел Контакты сайта osbb.kiev.ua/ отправитель: Vasyl Gatsko.

Тоді, будь ласка, опублікуйте від мене відповідь на цей Ваш лист )))

Вона буде ось така: « »
Ответить
 
Комментировать
Логин:

E-mail:

  Enter text shown in left:
 u8412.jpg

Юмор

PR-CY.ru