Зразок вимоги про сплату боргу за комунальні послуги

Автор: Super User. Опубликовано в Разное

ПРЕТЕНЗІЯ - ПОПЕРЕДЖЕННЯ 

 Шановний(і) мешканець(і), Ви є власником (співвласниками/наймачами) кв. №______ будинку по         вул. ________Статтями 64, 66-68, 160, 162 Житлового кодексу України, статтями 360, 815, 816 Цивільного кодексу України, статтею 20 Закону України „Про житлово-комунальні послуги” на Вас покладено  обов’язок  сплачувати  кошти  за  утримання будинку  та  прибудинкової  території  (квартирна плата),  а  також  за спожиті комунальні послуги. Нагадуємо вам про те, що станом на „____” ____________ 2011 року, ви маєте заборгованість за комунальні послуги та квартирну плату перед _____________ "______” в сумі –____________грн., що в свою чергу призводить до погіршення санітарно-технічного стану нашого будинку і його поступової руйнації.

Повідомляємо Вас про те, що ремонт та утримання будинку, його конструктивних елементів, водопровідних та каналізаційних мереж, а також надання комунальних послуг проводиться виключно за Ваші кошти, які Ви не сплачуєте. При наявні ситуації  _____ „________” не має можливості надавати Вам повний перелік експлуатаційних та якісні комунальні послуги.

 

 

Ця заборгованість об'єктивно існує і не може бути списана, оскільки послуги фактично вами були спожиті (ви користувались водопроводом, каналізацією, газом та ін.).

Одна ця обставина змушує ОСББ звернутися до суду про стягнення заборгованості в примусовому порядку, адже якість житлово-комунальних послуг залежить від своєчасності їх оплати. В судовому порядку ця сума зросте майже вдвічі, оскільки при вирішені справи в судовому порядку Ви вимушені будете сплатити державне мито, витрати на інформаційно-технічне забезпечення, витрати на послуги адвоката, індекс інфляції та 3% річних. Крім того, відповідно до Закону України „Про виконавче провадження” в разі недостатності у боржника коштів на погашення заборгованості, його майно, в тому числі і нерухоме (квартира або її частина) підлягає реалізації в примусовому порядку.

Іншою, не менш важливою, підставою для отримання боргу в повному обсязі є те, що комунальне підприємство зі свого боку має заборгованість перед постачальниками комунальних послуг (ДАЕК "Київенерго", ВАТ АТ "Київводоканал" та ін.), а ті, в свою чергу, мають заборгованість перед Державою в особі постачальників енергоресурсів (газ, мазут).

 

Попереджуємо вас, що ваша бездіяльність, щодо сплати боргу буде прийнята нами як Ваша відмова у цьому і до вас будуть прийняти міри примусового характеру, тобто звернення з позовом до суду.

 

Бережіть свій будинок та своє майно!

Сплатіть заборгованість і Ви отримаєте гідні умови проживання в ньому!

 Додаток:

Бланк квитанції для сплати заборгованості за житлово-комунальні послуги.

 З повагою,

Голова правління

 

 

 Спонсоры раздела:

yarshopcolor.ru
MaBook.org
Parka_Shop
seo продвижение сайта в Ярославле
AirBnB