Баннер
Баннер
Баннер

Документация и бланки

ОБЩЕПРИНЯТЫЕ БАЗОВЫЕ И ТИПОВЫЕ ДОКУМЕНТЫ:
ДОКУМЕНТЫ ИЗ ЛИЧНОЙ ПРАКТИКИ ОТЛИЧНО, ЗАРЕКОМЕНДОВАВШИЕ СЕБЯ В РАБОТЕ:

Шановні користувачі і гості нашого сайту!

Жодна незалежна хороша справа без незалежної фінансової підтримки не виживе і коли-небудь загине! Ентузіазму, самовідданості і бажання організаторів сайту вистачать ще на тривалий час існування цього сайту і ми зробимо все можливе і від нас залежне щоби цей сайт було цікаво вивчати і його інформація була корисна для відвідувачів! Також е дуже багато цікавих і корисних ідей розвитку сайта які можна втілити тільки завдяки залученню професіоналів. Професіоналізм незалежний розвиток нових ідей і глибина проникнення статей і матеріалів в сутність ОСББ-руху – цього всього можна досяги тільки завдяки незалежній фінансовій підтримки цього проекту.

Додатковий розвиток сайту ми бачимо завдяки відкриттю нових цікавих рубрик! Завдяки залученню до коментування і обговорення різних тем в руслі нашого сайту, статей і відповідей на питання наших користувачів фахових юристів, фахівців різних сфер діяльності (інженерів, бухгалтерів, економістів, кадровиків, діловодів та інших). Для обробки матеріалів і технічного розвитку сайта хочеться залучати фахових редакторів текстів статей та фахових перекладачів текстів на інші мови, а також програмістів дизайнерів і художників.

Моє намагання знайти незалежну фінансову підтримку полягає в тому, що цей сайт я бачу як осередок незалежної ефективної думки щодо розвитку, інструментів і методів дуже перспективного розвитку ОСББ-руху в нашій країні.

Тому, якщо вам подобається напрямок роботи цього сайту і ви маєте фінансову можливість підтримати цей проект будь якою навіть символічною сумою – будь хто з вас може підтримати розвиток цього сайту своїм особистим внеском!

Рекламні пропозиції надходили і надходять, але ми не хочемо сайт перевантажувати різною не корисною для читачів, тому пошук рекламодавців принципово полягає в вузькій цільовій аудиторії з їх невеличкими рекламними бюджетами на інтернет рекламу для своїх видів діяльності. Для прискорення втілення своїх задумів я намагаюсь різними способами заробити фінансові ресурси, але нажаль на сьогоднішній день ці намагання поки що марні і не варті уваги. Але пошук триває і ми все ж таки знайдемо шляхи комерційного заробітку який не тільки не буде заважати нашим користувачам, а навпаки допомагати їм.

В зв’язку з тим що є два основні способи безкорисливої фінансової допомоги – це спонсорство (безкорислива фінансова допомога юридичної організації, сфера діяльності і назва якої оприлюднюється) та меценатство (безкорислива фінансова допомога людини, ім’я якої оприлюднюється, але на вимогу мецената може залишатися невідомим), ми хочемо розміщувати назви і імена спонсорів і меценатів в спеціальному просторі вдячності: «вдячність меценатам і спонсорам сайту», в цьому просторі хочемо розмістити їх активні банери з посиланням на їх сайт (банери просимо надсилати одразу після перерахунку допомоги на нашу електронну адресу). Якщо у спонсора чи мецената власного сайту чи блогу немає, тоді ми розмістимо будь яку інформацію про спонсора чи мецената на окремому полі при натисканні на їх кнопку банера чи ім’ям мецената (цю інформацію теж просимо надсилати нам на нашу електронну адресу в текстовому форматі). Якщо ми не отримаємо від вас інформації ми на цьому полі розмістимо нашу подяку спонсору чи меценатові. Кнопки банерів будуть сортуватися в залежності від перерахованої суми спонсорської чи меценатської допомоги.

Спонсором чи меценатом може бути будь хто – фізична чи юридична особа, вам треба всього надрукувати квитанцію за нашими координатами і в будь якому банківському відділені перерахувати суму яку ви вважаєте доцільною для допомоги нашому сайту. Якщо ви вважаєте що ми вам допомогли і ви окрім бажання маєте фінансову можливість тоді не вагайтеся і допомагайте розвитку нашого сайту, а наш інформаційний ресурс завдяки вашій допомозі обов’язково допоможе не тільки вам але і іншим користувачам нашого сайту, які не мають фінансових можливостей навіть допомогти собі.


З повагою і вдячністю, керівник проекту ОСББ-руху сайта www.osbb.kiev.ua Кій Олег Дмитрович.
E-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript
Телефони для зв’язку 096 2448800

Якщо Ви вирішили перерахувати будь-яку суму як спонсор або меценат нашого сайту, кликніть на цьому тексті і викачайте рахунок спонсорської або меценатської допомоги, по якому Ви зможете перерахувати кошти на підтримку обо розвиток нашого сайту.

 

Звіт

Шановні спонсори і меценати сайту www.osbb.kiev.ua на цій сторінці представлений звіт за витрачені кошти на наповнення і розвиток цього сайту, які планувалося витратити з зібраних спонсорами і меценатами коштів.

Зібрано спонсорами та меценатами сайту всього коштів грн.: 0
Витрачено на наповнення та розвиток сайту коштів на цей термін часу грн.: 600
Решта коштів для подальших витрат грн.: -600

 

Подяка спонсорам і меценатам.

 

 

u757.jpg

Юмор

PR-CY.ru