Блог

Экономия свыше 20%. Зло в накипи.

Автор: Глашатай. Опубликовано в Блоги

Дана стаття стосується економії фінансових та кількісних витрат щодо використання енергоносіїв (природній газ, електроенергія, вугілля тощо), при використанні їх для водонагрівального та теплообмінного процесів, а також мереж гарячого та холодного водопостачання, шляхом застосування новітніх приладів та розробок, а саме:

Дана стаття стосується економії фінансових та кількісних витрат щодо використання енергоносіїв (природній газ, електроенергія, вугілля тощо), при використанні їх для водонагрівального та теплообмінного процесів, а також мереж гарячого та холодного водопостачання, шляхом застосування новітніх приладів та розробок, а саме:


Прилади «ТермоПлюс-М» (http://www.termoplys-m.ru/) це електронні перетворювачі солей води, які слугують для знищення утвореного накипу на стінках трубопроводів водонагрівального обладнання, на стінках трубопроводів якими транспортується теплоносій з будь-яких матеріалів та різних діаметрів, різного тиску та температури, а також подальшого захисту трубопроводів від утворення карбонатних відкладень та накипу на стінках. Цей прилад становить собою якісно новий крок у галузі безреагентної обробки води. Більше 3 років промислових випробувань довели високу ефективність та надійність цих приборів. Використання приборів «ТермоПлюс-М» дає дуже швидко економічний ефект. Використання прибору замість хімічної водо підготовки для водонагрівального та теплообмінного обладнання дає економію від 10 до 150 разів (залежить від хімічного складу та кількості обробленої води). Монтаж та налагодження прибору не потребує врізання в систему, і як наслідок зупинки виробничого процесу.


Економія витрат ґрунтується на тому факті, що 3мм накипу в теплообмінниках та трубопроводі поглинає 25% теплової енергії  (тобто збільшує витрати енергоносіїв на опалення одного й того ж об’єму приміщень), шар у 10мм нарощується менше, аніж за рік (за даними досліджень АН Російської Федерації). Тобто кожен міліметр шару накипу потребує додаткового використання (до 10%) енергоносія. Додатково значно зменшуються витрати на заміну, ремонт та профілактику різного водонагрівального та теплообмінного обладнання, в тому числі за рахунок відмови від механічного та хімічного очищення його.

При встановлюванні приборів «ТермоПлюс-М», перед лінією пом’якшення води (Na-катіонітні фільтри), значно знижуються (від 10% до 35%) витрати на водопідготовку пом’якшеної води. Наші фахівці обов’язково перед встановленням виконують розрахунок зниження фінансових витрат лінії ХВП на основі наданих даних по кожному об’єкту.

В основі технології обробки води приладами «ТермоПлюс-М» використовується принцип – зміни форми кристалів карбонату кальцію під впливом електромагнітних хвиль звукового діапазону (1-20кГц). Ці хвилі змінюють структуру солей рідини з утворенням крихкої арагонітної  форми карбонату кальцію, при цьому міцна помісь аморфних шарів солей рідини не створюється, а сформовані раніше шари руйнуються та змиваються потоком води. Сам по собі накип становить твердий осад, суміш карбонатів кальцію та магнію з домішкою сульфату кальцію та метагідроксиду заліза. Такий осад мало теплопровідний, тому вода нагрівається повільніше, а ізольована від рідини шаром накипу металева стінка обладнання перегрівається та втрачає міць.

Прибор «ТермоПлюс-М» є практично єдиним засобом, що дає змогу очистити трубопроводи гарячого та холодного водопостачання від накипу без використання хімічних реактивів та зупинки водопостачання споживачам.

Підбір модифікації приборів «ТермоПлюс-М» для кожного замовника відбувається окремо, відповідно до попередньо складеного технічного завдання та виходячи зі специфіки встановленого обладнання, що наявне у замовника. Гарантія на прибор «ТермоПлюс-М», незалежно від модифікації, становить 24 місяці. За рахунок використання у виробництві приборів складових вироблених у країнах ЄС, його мінімальний ресурс становить 15-20 років. Наша компанія надає й після гарантійне обслуговування. Вся продукція сертифікована й відповідає європейським стандартам. Ціни на прибори «ТермоПлюс-М» значно нижче за закордонні аналоги.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРИБОРІВ СЕРІЇ «ТермоПлюс-М»

Модель

ТМ-35

ТМ-60

ТМ-90

ТМ-120

ТМ-170

ТМ-250

ТМ-320

ТМ-400

Умов. діам. тр-ду, Ду, мм

15-32

40, 57

65, 80

108

125, 150

200, 250

273, 300

400

Макс. витрати води, м3/година

до 10

до 25

до 64

до 100

до 225

до 400, 625

до 900

до 1350

Напруга, В (50Гц)

~220±22

Макс. п-сть, Вт

2

5

Макс. тем-ра тр-ду*, 0С

70 (* 115 при потребі)

Зміна потужності вих. сигналу, %

100, 75

100, 50

мін., макс.

Розмір корпусу, мм

208х137х45

235x185x119, 280x219x156

Маса, кг

0,8

1,2

-          Діаметр трубопроводу, на який можуть бути встановлені прибори, не обмежені (Казахстан, Актюбінська ТЭЦ на трубу 630мм, 2 прибори ТМ-320 на кожну трубу).

-          Установка за умови мінімуму відстані до водогрійного пристрою, чи іншого пристрою водопідготовчого обладнання;

-          За наявності відцентрового(центробіжного) насосу, то після нього;

-          Бажано встановлювати після фільтрів очистки в замкнутій чи відкритій системі;

-          Відстань від прибору до місця обмотки 200-700 мм, кількість витків 12 (відповідно до комплекту поставки);

-          Можлива обмотка під ізоляційний матеріал трубопроводу;

-          Частота генеруючих коливань 1-20кГц;

-          Ширина ділянки під обмотку становить 1000-1500 мм;

-          Гарантія – 24 місяці;

-          Ресурс роботи пристрою – 15-20 років.

Прибор «ТермоПлюс-М» виробляється у модифікаціях як для приватного використання, так і для використання на промислових об’єктах:

-          Системи центрального опалення, водопровідні комунікації;

-          Водонагрівального та опалювальне обладнання: котли, бойлери, радіатори;

-          Компресорне обладнання;

-          Обладнання для очистки та підготовки води, в тому числі й питної води;

-          Теплообмінне та технологічне обладнання;

-          Системи кондиціювання повітря, кліматичне обладнання, холодильне устаткування;

-          Обладнання для пралень, готелів, котеджів тощо;

-          Побутова техніка: пральні, посудомийні, кухонні машини;

-          Нагрівачі води для плавальних басейнів.

ПОГ «ФОР-ОСТ» є ексклюзивним представником на території України компанії «ЕкоСтандарт» (Російська Федерація) – розробника та виробника приладів «ТермоПлюс-М».

Комментарии   

0 # wasa 21.01.2019 11:17
Спасибо за интересный материал….автор хорошо написал…молодец!
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить